Küttelahendused ärikliendile

Maaküte OÜ-l on palju häid ja edukaid koostöökogemusi ehitusvaldkonnas nii ehitajate, arendajate, tööstuste kui ka korteriühistutega. Vaatame koos kliendiga alati nö “suuremat pilti”, et pakkuda mõistliku investeeringu juures maksimaalset säästu. Alati ei ole kalleim lahendus kõige kasulikum! Teeme hea meelega koostöös klientidega erilahendusi.

Oleme ehitanud hulgaliselt kaasaegseid küttesüsteeme nii koolidele, kontorihoonetele, kultuurimajadele, ujulatele, kortermajadele kui tööstushoonetele.

Meie valikus on tööstuslikud soojuspumbad firmadelt Bosch, Thermia ja Alpha-Innotec.

Meil on sündinud tihedas koostöös tellijatega mitmeid edulugusid: Sõpruse pst 157 – Eesti esimene autonoomse vaikütte- ja jahutusega hoone; Eesti sügavaimate puuraukudega maaküttelahendus (kokku 6,5 km süvapuurauke) ettevõte Konesko tehas Koeru. Samuti BlueSky arendus Rae vallas  – ca 200 eramaja küttelahendused.

Teame, et tellijatel on alati kiire ning seetõttu proovime olla partnerid, kes teevad oma töö alati tähtaegselt ka kiiremal tööperioodil.

Tulge meie juurde konsultatsioonile kasvõi ideedega, mis tunduvad esmalt teostamatud – leiame koos ka teostatava lahenduse!

maakyte kontor