Säästlik küttesüsteem, madalad küttekulud

Maaküte OÜ on asutatud 2008. aastal ja  ühendab endas oma ala entusiaste. Hoiame ennast kursis soojuspumbamaailma viimaste trendidega ning vahendame neid oma klientidele.  Oleme teinud Eestis ainulaadseid lahendusi alates täisautonoomsest vaiaküttega kontorihoonest kuni Eesti pikimate puuraukudega soojuspumbalahenduseni.

Maaküte OÜ eristub sellega, et ei ole ainult ühe brändi maaletooja, vaid pakub suurimat soojuspumbavalikut Eestis. See tähendab, et me saame erapooletult pakkuda just kliendi majale ja võimalustele vastava parima soojuspumba.

Oleme oma sortimenti valinud vaid tipptootjate soojuspumbad. Meie müügiinsenerid on külastanud tootjatehaseid ja saanud põhjalikud koolitused kõikide meie poolt pakutavate soojuspumpade kohta.

Maaküte OÜ soovib pakkuda oma klientidele terviklahendust, et garanteerida parim võimalik tulemus, mistõttu peame oluliseks, et meil oleks kontroll kõikide tööetappide üle. Meil on võimekus ilma alltöövõtjateta pakkuda kogulahendust – alates projektist ja maakollektori paigaldusest kuni küttejaotuse ja ventilatsioonini. Ainult niimoodi saame ühtlaselt töötava küttesüsteemi, kus kogu süsteemi eest vastutab üks ettevõte.

Võta meiega ühendust ning me tegeleme Sinu majaga kirglikult ja kohusetundlikult!