Maaküte OÜ privaatsuspõhimõtted ja isikuandmete kaitse

MAAKÜTE OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kogume isikuandmeid meie veebilehel tehtud päringute haldamiseks. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, ettevõtte nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Muud andmed

Kogume ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on näiteks maakyte.ee veebilehe külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Andmete kasutamine ja muutmine

Isikuandmeid kasutatame päringute, tellimuste ja infovahetuse haldamiseks. Kliendil on õigus muuta või kustutada enda andmed saates e-kirja aadressile info@maakyte.ee.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Rakendame kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Maaküte OÜ ei edasta kogutud isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Maaküte.ee veebilehel päringut saates kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Maaküte OÜ jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Privaatsuspoliitika kohta lisainfo küsimiseks saatke kiri aadressile info@maakyte.ee

Küpsiste kasutamine maakyte.ee veebilehel

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te saiti külastate.

Veebilehed kasutavad küpsiseid, et pakkuda kasutajatele isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat veebilehel navigeerimist.  See võimaldab veebisaidil jätta meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite.

Küpsised, mis on kasutusel maakyte.ee veebilehel

Ajutised ehk seansi küpsised kustutab arvuti pärast veebilehitseja sulgemist. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks võrgulehe keelevaliku meeldejätmiseks.

Autori ehk esimese osapoole küpsised pärinevad vaadatavalt võrgulehelt ja võivad olla nii püsivad kui ka ajutised. Võrgulehed võivad nende küpsiste abil salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui lehte külastatakse, näiteks kasutaja andmetega eeltäidetud päringuvormid.

Tehnilised küpsised on vajalikud, et kasutaja saaks veebilehel navigeerida ja veebilehe funktsioone kasutada.

Analüütilised küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Näiteks Google Analytics jälgib, milliseid maandumislehti külastatakse kõige enam ja kas kasutajad saavad meie maandumslehtedelt veateateid. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada.

KUIDAS KÜPSISEID KONTROLLIDA?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Võite kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikku brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui saiti külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi toimida.

Enamlevinud veebilehitsejate küpsiste seadete juhendid:

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835

Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en

Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History

Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy

Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

Vaata lisa http://www.aki.ee/et/kupsised