ÕHUPUHASTI AP BIO 500/1000/2400

FläktGroupi uus ja uunenduslik tootesari AP BIO on parim viis võidelda õhus levivate viiruste ja bakterite vastu peaaegu igas suletud keskkonnas. Meie revolutsiooniline filtrimistehnoloogia AirFend™ desaktiveerib viirused ja bakterid (sh Sars-CoV-2), kui õhk läbib seadme filtreid. AirFend™ on 100% looduslik lahendus.

Vaata tootekataloogi

Peamised eelised

 • AP BIO on ainus bioloogise dekontaminatsiooni lahendus, mis sisaldab ePM1 50% (klass F7)
  ning baktereid ja viirusi (sealhulgas Covid-19 põhjustav Sars-CoV-2) koguva ja desaktiveeriva
  tehnoloogiaga AirFend™ HEPA H14-filtreid.
 • Lisaks puhastavad seadme 50% ePM1 (F7) ja HEPA H14-filtrid õhu tolmust ja muudest
  peenosakestest.
 • Erinevalt passiivse õhupuhastusprotsessiga seadmetest on AP BIO-s kasutusel õhu
  aktiivpuhastus.
 • AP BIO on teisaldatav seade, mida saab hõlpsasti viia teise ruumi ja väga paindlikult
  kasutada.
 • Seadet on lihtne ja kiire paigaldada ning see võimaldab hõlpsat juurdepääsu filtrite
  hooldamiseks ilma tööriistadeta.

Meie AP BIO tootesarja seadmed on väga mitmekülgsed ja sobivad keskkondadesse, kus on oluline hügieeniliselt puhas õhk. Saadaval on kolme eri suurusega seadmeid ning tänu praktilistele ratastele on neid lihtne vajaduse korral kasutuskohtade vahel liigutada. Madal müratase ja pakutava jõudlusega võrreldes kompaktsed mõõtmed teevad FläktGroupi AP BIO seadmest targa valiku.

Tagab ohutu siseõhu

Tavalised õhupuhastid ainult filtreerivad õhku – need ei desaktiveeri baktereid ega viirusi. FläktGroupil on rohkem kui 100-aastane innovatsioonikogemus ventilatsiooni- ja õhutöötlusrakenduste alal. Meie valdkonnaalasel kogemusel põhineb uus tehnoloogia, mis puhastab õhku madalrõhukambris ja sisaldab bioloogilise dekontaminatsiooni aktiivpulbrit AirFend™ – see on bakteritsiidne, fungitsiidne ja virutsiidne. AirFend™ hävitab muu hulgas Sars-CoV-2 ja hulga teisi viirusetüvesid.

99,97% tõhusus

Kõikide HEPA H14 filtrit sisaldavate süsteemide tõhusus on üldiselt sarnasel tasemel. AP BIO tootesarja seadmete ainulaadne tehnoloogia AirFend™ tagab viiruste ja bakterite desaktiveerimise, mitte ei hoia neid lihtsalt filtris, kust need võivad hoolduse ja väljalülitamise ajal vabaneda, mis on võimalike tavapäraste õhu filtreerimisseadmete puhul.

See looduslik segu koosneb mittetoksilistest taimsetest koostisainetest ja aktiveeritakse patenteeritud elektrilis-bioloogilises protsessis.

 • Dekontamineerib seadet läbiva õhu
 • Kemikaalivaba
 • Erinevalt tavalistest passiivsetest filtreerimisprotsessidest võimaldab aktiivset õhupuhastust

Tehnoloogia AirFend™ muudab mehaanilise filtri aktiivfiltriks (kasutatakse tavaliselt HEPA-filtris, kuid väga soovitatav ka eelfiltri töötlemiseks). Töötlemine toimub bioloogilise dekontamineeriva pulbrilise toimeaine ühtlaselt sadestamise teel mehaanilise filtri pinnale, mille käigus vees lahustuvad toimeained difundeeruvad niiskuse suurenemisel filtermaterjalile.

LOE SIIT, kuidas koroonaviirus õhus levib ja miks on oluline suletud ruumides õhu puhastamine.

 

Eelised pandeemia ajal

Meditsiinikeskkonnas puhastab haiglaruumi, intensiivravipalatisse või laborisse paigaldatud FläktGroupi õhupuhasti AP BIO õhku pidevalt peenosakestest ning desaktiveerib viirusi ja baktereid (sh COVID-19 põhjustav Sars-CoV-2), et tagada kaitse patsientidele, personalile ja keskkonnale. Suure vooluhulga režiimil saab FläktGroupi õhupuhasti AP BIO abil COVID-19 testivõtmise ruumi kahe patsiendi vahepeal kiiresti desinfitseerida.

Hügieeniliselt puhas õhk avalikes ruumides 

Kõik avalikud ruumid, nagu kontorid, spordisaalid, kauplused ja restoranid soodustavad bakterite, viiruste, tolmu, allergeenide, keemiliste aurude jms levikut. FläktGroupi AP BIO on tõhus lahendus hügieenilisema õhu tagamiseks nendes ruumides. Tänu kompaktsetele mõõtmetele ja hõlpsale teisaldatavusele ühest ruumist teise on AP BIO väga paindlik ja erinevate vajadustega kohandatav lahendus.

Õhu puhastamine – õpilaste ja õpetajate kaitseks 

Klassiruumis ja lasteaias aitab õhupuhasti AP BIO kiirelt ja lihtsalt tagada palju tervislikuma õhu.

Õhupuhasti AP BIO tööpõhimõte

KÜSI LISA

+372 666 1308
info@maakyte.ee