Ventilatsioon

Tegeleme peamiselt era ventilatsioonilahendusega kavandamisest töötava süsteemini. Peame oluliseks läbi mõelda kogu lahendus enne ehitusprotsessi algust. Nii saad parima lahenduse ja ei pea tegema kuskil kompromisse. Tänapäeval on palju nutikaid lahendusi ja erilähenemisi, mille peale ise ei pruugi tulla. Meil on insenerid, kes lähenevad igale projektile individuaalselt ning ei paku vaid tüüplahendusi.

Lisaks lahendusele endale paigaldame ja hiljem ka hooldame. Hooldus on oluline, et ventilatsiooni eluiga ning süsteemi kvaliteeti hoida. Oleme põhjalikumalt ventilatsiooni alal toimetanud alates aastast 2016, kuid kogu sisekliimalahenduse pakkumisega juba pikki aastaid. Inimesed on suurte kogemustepagasiga, abivalmid ning avatud uutele ideedele.

Peamised brändid, mida esindame, on Vallox ja Systemair eraklientide ning VBW tööstuslike lahenduste puhul.


Nõustamine

Iga algus on raske. Kui sul on idee, aga ei tea, kuidas seda tehniliselt lahendada, küsi meilt tuge!

Aitame mõelda, mis lahendus vastaks su ootustele ja sobiks tehniliselt hoonesse. Oleme paigaldanud sadu elamu ventilatsioonisüsteeme ning omame suurel hulgal kogemusi ning oskame soovitada toimivat lahendust.

Projekteerimine

Kavandame valitud lahenduse korrektselt projektiks ning väljastame ka tööjoonised paigalduseks. Projekt sõnastab ja kujutab selgelt, mida süsteemilt oodata ning kui suur on süsteemi rajamise eelarve. Projekti alusel on võimalik võrrelda ka erinevate pakkujate hinnataset. Hea projekt peaks lahendama ka võimalikud kitsaskohad – torude teekonnad ning võimalikud ristumised teiste kommunikatsioonidega oleks ennetatavad.

Erilahendused

Iga kord ei saa valida lihtsalt seadet, materjale ja paigaldusviisi. Teinekord on asjad keerulisemad ja seotud komplikatsioonide ja takistustega.

Meie ülesandeks on pakkuda lahendus, mis sobib ka sellistes situatsioonides ning lõpuks töötab korrektselt.

Paigaldus

Meie paigaldusmeeskond on usaldusväärne ning kiire. Teeme töö vastavalt projektile ja anname üle kontrollitud ja funktsioneeriva süsteemi.

Pale paigaldust antakse kliendile üle dokumentatsioon koos ventilatsiooni mõõdistuspassiga.

Paigaldust teostav isik kannab eristatavaid tööriideid ning kasutab töökaitsevahendeid.

Hooldus

Pakume hooldusteenust, mis aitab sinu ventilatsioonisüsteemil katkematult ja kvaliteetselt töötada. Hoiame sinu eest sellel ise silma peal.  Peale filtrite vahetust kontrollime töörežiime ning mõõta voolutarvet.

Lisaks kasutame hooldustarkvara, kuhu on salvestatud kõikide klientide ventilatsiooniseadmete ning muu tehniliselt vajalik informatsioon. Igale hooldatavale seadmele kleebitakse külge kiip, mis tuleb hoolduse käigus nutiseadmega tuvastada. Nii võib kindel olla, et hooldust teostav inimene on objektil käinud. Ühtlasi saab kiibi lugemisel automaatselt vajaliku info kuvada hooldusmehe nutiseadmesse.

Hooldusajalugu on oluline kinnisvara omanikule, samuti tõstab see kinnisvara väärtust.