Ventilatsioon Maaküttest

Tegeleme peamiselt era ventilatsioonilahendusega kavandamisest töötava süsteemini. Peame oluliseks läbi mõelda kogu lahendus enne ehitusprotsessi algust. Nii saad parima lahenduse ja ei pea tegema kuskil kompromisse. Tänapäeval on palju nutikaid lahendusi ja erilähenemisi, mille peale ise ei pruugi tulla. Meil on insenerid, kes lähenevad igale projektile individuaalselt ning ei paku vaid tüüplahendusi.

Lisaks lahendusele endale paigaldame ja hiljem ka hooldame. Hooldus on oluline, et ventilatsiooni eluiga ning süsteemi kvaliteeti hoida. Oleme põhjalikumalt ventilatsiooni alal toimetanud alates aastast 2016, kuid kogu sisekliimalahenduse pakkumisega juba pikki aastaid. Inimesed on suurte kogemustepagasiga, abivalmid ning avatud uutele ideedele.

Peamised brändid, mida esindame, on Vallox ja Airobot.


Nõustamine

Iga algus on raske. Kui sul on idee, aga ei tea, kuidas seda tehniliselt lahendada, küsi meilt tuge!

Aitame mõelda, mis lahendus vastaks su ootustele ja sobiks tehniliselt hoonesse. Oleme paigaldanud sadu elamu ventilatsioonisüsteeme ning omame suurel hulgal kogemusi ning oskame soovitada toimivat lahendust.

Projekteerimine

Kavandame valitud lahenduse korrektselt projektiks ning väljastame ka tööjoonised paigalduseks. Projekt sõnastab ja kujutab selgelt, mida süsteemilt oodata ning kui suur on süsteemi rajamise eelarve. Projekti alusel on võimalik võrrelda ka erinevate pakkujate hinnataset. Hea projekt peaks lahendama ka võimalikud kitsaskohad – torude teekonnad ning võimalikud ristumised teiste kommunikatsioonidega oleks ennetatavad.

Erilahendused

Iga kord ei saa valida lihtsalt seadet, materjale ja paigaldusviisi. Teinekord on asjad keerulisemad ja seotud komplikatsioonide ja takistustega.

Meie ülesandeks on pakkuda lahendus, mis sobib ka sellistes situatsioonides ning lõpuks töötab korrektselt.

Paigaldus

Meie paigaldusmeeskond on usaldusväärne ning kiire. Teeme töö vastavalt projektile ja anname üle kontrollitud ja funktsioneeriva süsteemi.

Pale paigaldust antakse kliendile üle dokumentatsioon koos ventilatsiooni mõõdistuspassiga.

Paigaldust teostav isik kannab eristatavaid tööriideid ning kasutab töökaitsevahendeid.

Hooldus

Pakume hooldusteenust, mis aitab sinu ventilatsioonisüsteemil katkematult ja kvaliteetselt töötada. Hoiame sinu eest sellel ise silma peal.  Peale filtrite vahetust kontrollime töörežiime ning mõõta voolutarvet.

Lisaks kasutame hooldustarkvara, kuhu on salvestatud kõikide klientide ventilatsiooniseadmete ning muu tehniliselt vajalik informatsioon. Igale hooldatavale seadmele kleebitakse külge kiip, mis tuleb hoolduse käigus nutiseadmega tuvastada. Nii võib kindel olla, et hooldust teostav inimene on objektil käinud. Ühtlasi saab kiibi lugemisel automaatselt vajaliku info kuvada hooldusmehe nutiseadmesse.

Hooldusajalugu on oluline kinnisvara omanikule, samuti tõstab see kinnisvara väärtust.


  Olen huvitatud ventilatsiooniseadmetest

  Sisesta oma andmed ja Sinuga võetakse peatselt ühendust.

  Nimi:

  E-post:

  Telefon:

  Elukoht:

  Pakkumisele registreerumine ei kohusta ostule.


   

  Airobot ventilatsiooniseadmed

  Airobot on Eesti teadlaste poolt puhtalt Eestis arendatud ja toodetud isemõtlev seade, mis hoolitseb Sinu kodu sisekliima eest.
  Airobot seade on juba standardis varustatud mitmete sensoritega, mis analüüsivad Sinu kodust sisekliimat ja reguleerivad vastavalt sellele õhuhulkasid. Airoboti targad andurid mõõdavad õhu temperatuuri, CO2 taset ja niiskust ning teevad ise kõik sisekliima parandamiseks vajalikud muudatused ilma, et inimene sellesse sekkuma peaks. Kuna paljusid inimesi vaevab allergia, on 2021. aasta mudelil ka õhuosakesi mõõtev andur, mis jälgib, et tolmu sisaldus õhus ei oleks liiga suur. Kõik andurid on seadmesse juba integreeritud ning eraldi ruumidesse paigaldamist ei vaja.
  Lisavarustuses on võimalik saada tavalise soojusvaheti asemel niiskustagastusega soojusvaheti (Entalpia), mis muudab süsteemi energiatagastusega ventilatsiooniks (ERV). Niiskustagastusega soojusvaheti tagastab nii soojust (efektiivsus kuni 90%) kui ka õhuniiskust (efektiivsus kuni 80%).

  Mobiilirakenduse kaudu juhtimine

  Airobot ventilatsiooniseadmeid ja küttejuhtimise lahendusi on võimalik juhtida läbi iOS ja Android mobiilirakenduse kõikjalt, olenemata asukohast. Mobiilirakenduse kaudu näeb reaalajas oma eluruumide õhukvaliteedi näitajaid ning ka tagasiulatuvalt statistikat.

   

  Airobot S

  Seinale paigaldatav soojus- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseade. Õhuhulk kuni 500m3/h (139L/s)
  link

  Airobot S2

  Õhuhulk kuni 500m3/h (139L/s)
  link

  Airobot V3

  Seinale paigaldatav soojus- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseade. Õhuhulk kuni 309m3/h (86L/s).
  link

  Airobot L

  Lakke paigaldatav soojus- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseade. Õhuhulk kuni 250m3/h (70L/s).
  link

  Tsentraalne õhuniisuti

  Ruumide niisutamine ventilatsioonisüsteemi kaudu.
  link

  Eelkütte- ja jahutuskalorifeer

  Maaküttepõhine eelsoojendi ja jahutus
  link

  Filtrikassett

  Eraldiseisev filtrikassett, mis sisaldab jämefiltrit ning pikendab ventilatsiooniseadme filtrite eluiga
  link


  Vallox ventilatsiooniseadmed

  Vallox on välja töötanud ainulaadse vajaduspõhise MC-sulatusautomaatika, mis ei kasuta eelkütet (st et seade ei soojenda ennast soojusvaheti jäätumise vältimiseks) ja laseb ventilatsiooniseadmest välja ka miinuskraade. Kui soojusvaheti jäätub, siis suunatakse sissepuhkeõhk soojusvahetist mööda, rakendub küttekalorifeer, mis soojendab sissepuhkeõhku, seega sissepuhe ei seisku ega vähene. Samal ajal hakkab seade ennast väljatõmbeõhuga sulatama. Selline sulatusprotsess võib toimuda suurte külmadega ca 15-45 minutit ööpäeva jooksul. Sellest tulenevalt on seade saavutanud A+ energiaklassi.
  Soome VTT on omistanud Vallox ventilatsiooniseadmetele A+ energiaklassi sertifikaadid.
  A+ energiaklass on saavutatud Soome kliimas testimisel, kuni -38C juures.
  Seega sobivad Vallox ventilatsiooniseadmed väga hästi meie kliimasse. Ja siinjuures ei ole aluseks võetud hetkelist ideaaltingimustes kasutegurit, vaid aasta läbilõikes ventilatsiooniseadme kasutegurit.

  VALLOX 096 MV

  Õhuhulk kuni 88 l/s, 100 Pa
  link

  VALLOX 110 MV

  Õhuhulk kuni 103 l/s, 100 Pa
  link

  VALLOX 145 MV

  Õhuhulk kuni 155 l/s, 100 Pa
  link

  VALLOX MLV Multi 200 ja 250

  Eelkütte- ja jahutuskalorifeer. Maaküttepõhine eelsoojendi ja jahutus.
  link

  LAKKE PAIGALDUSE PLAAT

  Mudelid Vallox 096 MV ja Vallox 110 MV saab varustada lisavarustusena saadaval oleva lakkeriputusplaadiga.
  link