Seadmed andmekeskustele ja serveriruumidele

Andmekeskuses on sobiva õhu tagamine ülimalt oluline, sest kui sealsed keskkonnatingimused muutuvad, võivad andmed kaotsi minna või kahjustuda.

Tagame jaheda ruumi

Andmekeskus on spetsiaalne koht, kus tuleb tagada ideaalsed tingimused arvutisüsteemide ja nende komponentide, näiteks serverikappide ja sidevahendite hoidmiseks.

Nagu me kõik teame, oleneb tänapäeva ühiskond kogu maailmas suuresti arvutisüsteemide töökindlusest ning paljude ettevõtete võime kaitsta oma andmeid sõltub neist eriotstarbelistest hoonetest ja nende kliimasüsteemidest. Kui üks või teine süsteem ei ole enam kasutatav, võib juhtuda, et ettevõte peab kõik oma toimingud täielikult peatama, kuni probleem on lahendatud. Halvimal juhul jäädakse andmetest lihtsalt ilma.

Kasutusele tuleb võtta aasta ringi töötav lahendus – ükskõik, kas jahutate ühte ainsat serverit või tervet serverikappe täis tuba, on õhutemperatuur andmekeskuse täieliku funktsionaalsuse tagamisel ülioluline. Arvuti riistvara võib tekitada päris palju soojust. Meie tooted ja lahendused aitavad hoida teie elektroonilised salvestusseadmed väljaspool ohtu ja töökindlana, ilma et sellega kaasneks suuri kulutusi.

Andmekeskustele, täpsemalt serveriruumidele, loodud FläktGroupi tõhusad jahutuslahendused on suurepärased jätkusuutlikud süsteemid, mille jooksvad kulud on erakordselt väikesed.

KÜSI LISA

+372 666 1308
info@maakyte.ee