Telli maasoojuspump ja võid võita peopaketi restoranis Ocean 11!

Uue generatsiooni Alpha-Innotec maasoojuspumbad on oma tehniliste näitajatega tõestuseks, et tootja on teinud suure innovatiivse sammu arendamaks turu efektiivsemaid soojuspumpasid. Peale turu kõrgeima efektiivsuse (COP) on Alpha-Innotec soojuspumbad ka turu vaikseimad. Soojuspumba kõrval seistes ei ole selle tööd peaaegu võimalik kuulda. Alpha Innotec Alterra ja Inverter soojuspumpadel on ülimalt põhjalik veebipõhine juhtimise ja jälgmise süsteem ning lisaks võimalik lisada sptesiaalne radiaatorite- või põrandakütteautomaatika.

Ostes septembris Alpha Innotec Alterra või Alpha Innotec Alterra Inverter soojuspumba osaled loosis, mille auhinnaks on peopakett 10 inimesele väärtusega 1500€ restoranis Ocean 11!

Pakett sisaldab: 

  • Tervituseks Sainchargny Emerite Cremant koos šokolaadiga kaetud maasikaga
  • Jagamiseks mereannivaagen 10-le
  • 3-käiguline a la carte õhtusöök koos sobitatud veinidega
  • Maitsevesi, Ocean 11 leib ja kohv/tee
  • 300€ baarikrediiti

Kingitust saab realiseerida kuni 24.04.2024. 

Loe restorani kohta lähemalt. 


Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

Kui soovid uuele hooajale vastu minna optimaalse küttelahendusega ja nautida õhtusööki pealinna ühe parima merevatega restoranis, on just nüüd õige aeg astuda esimene samm!

Helista või kirjuta meile:

 +372 666 1308

info@maakyte.ee 

Alpha Innotech ja Ocean 11 kampaania (#8)


Kampaania kehtib 6kw ja 9kw Alpha Innotec Alterra ja Alpha Innotec Alterra Inverter maasoojuspumpadele, mis on välja ostetud perioodil 1.-30.09.2023.