Vaheta vana ventilatsiooniseade nutika Airoboti vastu,

vahetuse eest tasub Airobot!

Kui sinu kodus on üle 5 aasta vanune ventilatsiooniseade, siis suure tõenäosusega ei ole ta väga energiasäästlik.

Vaheta enda vana seade Eestis toodetud ülinutika soojus- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseadme vastu.

Vana seadme vahetusega seotud kulutused katab kuni 700€ väärtuses Airobot.

Airobot ventilatsiooniseadmed tagastavad nii soojust kui ka niiskust. See tähendab väiksemaid küttearveid ja mõnusamat sisekliimat sinu koju.

 

Küsi lisainfot:

+372 666 1308

info@maakyte.ee 

Kampaanias osalemiseks saada meile vana seadme mudel ning pilt seadmest ja selle asukohast!

Täida allolev vorm:

Airobot kampaania (#12)


Miks vahetada vana ventilatsiooniseade Airoboti vastu?

 

  • Airobot loob automaatselt ideaalse sisekliima

CO2 ja niiskusandurid juhivad seadme nutikat algoritmi ning tagavad, et teie kodus oleks alati värske ning tervislik õhk. Airobot reageerib kodustele sisekliima sündmustele automaatselt. Näiteks tunneb Airoboti seade ära kui külalised on külas või kui keegi kasutab dushiruumi.

  • Airobot on energiasäästlik

Vanadel seadmete soojustagastuse effektiivsus jääb umbas 50%-60% vahele. Airoboti soojustagastus effektiivsus on 90% See tähendab väiksemaid küttekulusid, sest 90% toast välja tõmmatavast soojusest kantakse üle sissetulevale külmale õhule. Lisaks on Airoboti üldine energiatarve oluliselt väiksem kui vanadel seadmetel – seda tänu uut tüüpi ventilaatoritele ning ruumides viibimise tuvastusele.

  • Airoboti seadmed tagastavad ka niiskust!

Talvel aitab Airobot hoida siseruumide niiskustaset 7% – 12% kõrgemana. Kui tavalise soojusvaheti puhul viiakse kogu tekkinud niiskus kohe välja, siis niiskustagastuse puhul tagastatakse see osaliselt ruumidesse tagasi. Suviti viib Airoboti nutikas algoritm liigse niiskuse kodust välja.

 

  • Teeme õhu nähtavaks läbi mugava mobiilirakenduse!

Airoboti äpist on võimalik jälgida enda õhukvaliteeti reaalajas: CO2-, PM-, VOC- ja niiskus taset. Teil on alati täpne ülevaade enda koduõhu kvaliteedi hetke olukorrast. Samuti on võimalik käivitada ülerõhu- ja boost režiimid.

  • Tasuta üle õhu uuendused hoiavad Airoboti alati uuena!

Uuendame seadmete tarkvara perioodiliselt ning optimeerime enda seadmeid suuremale energiasäästule. Airobot ei vanane moraalselt ka aastate pärast. Samuti lisame aeg-ajalt ka uusi funktsionaalsusi, mis on kasutajate jaoks täiesti tasuta.

  • Eluaegne tootjatugi Eestimaiselt tootjalt!

Kodumaise tootjana oleme teile alati lähedal. Meie klienditugi vastab kiiresti ning lahendab küsimusi operatiivselt. Võimalike probleemide korral suhtlete otse tootjaga mitte kolmandate osapooltega.

Loe Airobotist lähemalt SIIT


 

Kampaania kestab 15.05.-01.06.2024. Vaata kampaania tingimusi SIIT