Maaküte OÜ on Bosch Premium Partner

Premium Partner on Bosch soojuspumpade paigaldaja ja käivitaja, kel on aastatepikkune kogemus ja väga põhjalikud teadmised Boschi soojustehnikast. Sellest tulenevalt pakub Bosch soojuspumbale veel pikemat garantiiaega, sest võib olla kindel, et see on nõuetekohaselt ja kõrge kvaliteediga paigaldatud.

Parim soojuspump parimalt paigaldajalt

Kui ostate maailma parimalt tehnoloogiaspetsialistilt Bosch kvaliteetse soojuspumba, siis tahate te, et ka paigaldus, käivitus ja hilisem järelteenindus oleks tipptasemel. Planeerimine, paigaldamine ja seadme käivitamine peavad vastama meie toodete kõrgele kvaliteedile. Ainult nii saame olla kindlad, et midagi pole jäetud juhuse hooleks. Seepärast soovitame alati valida Boschi Premium Partneri.

5-aastane eksklusiivne tehasegarantii

Kui tellite oma soojuspumbasüsteemi Boschi Premium Partnerilt, saate suurepärase lisaväärtuse: eksklusiivse pikendatud garantii. Viie aasta vältel on teie uus Boschi soojuspump täielikult kaitstud ilma täiendavate lisatasude, kindlustuste ja muude kuludeta.

Ka ideaalselt töötava soojuspumba regulaarne hooldamine on vajalik tagamaks, et soojuspump  töötab ka edaspidi turvaliselt ja tõhusalt ning see väldib võimalike pisitõrgete kasvamise suurteks probleemideks. Parim aeg selleks on hilissuvel või varasügisel, nii et talvekuudeks on teie kütteseade parimas seisundis ja valmis hoidma kodu kindlalt soojana. Kaks ülevaatust garantiiperioodi jooksul (pärast kahe ja nelja tööaasta möödumist) on ainus, mida Bosch kliendilt palub. Soojuspumba omanikul tuleb need ülevaatused ise tellida ja nende eest tasuda.